Jesteś we właściwym miejscu i czasie!

Mucha Krajowy Serwis Podatkowy dedykowany jest tylko dla biur rachunkowych.

Zapewnia stały dostęp do wiedzy fachowej, konsultacje podatkowe, wsparcie księgowości w bieżącej pracy oraz kontaktach z klientami. Wsparcie doradztwa podatkowego przede wszystkim cechuje fachowość i szybkość działania, kontakt z doradcą podatkowym jest zapewniony zarówno telefonicznie jak i mailowo. Każde biuro ma dedykowany adres mailowy oraz Partnera merytorycznego.

Biura rachunkowe mają też liczne obowiązki z zakresu procedur licznie obowiązujących w aktualnym stanie prawnym. Jedną z nich jest obowiązek analizowania stanów faktycznych pod kątem schematów podatkowych. W tym zakresie również służymy fachową pomocą, a mając doświadczenie w obsłudze biur rachunkowych wdrażamy odpowiednią procedurę MDR i na bieżąco monitorujemy stany faktyczne.

Co nas wyróżnia?

Bezpośredni kontakt z biurem i szybka odpowiedź na pytania.

Wiemy, że każde biuro rachunkowe na co dzień, tu i teraz,  musi mieć dostęp do fachowej wiedzy, konsultacji i bieżącego wsparcia w zakresie prawa podatkowego. 

Jesteśmy tu dla Ciebie i chętnie weźmiemy udział w realizacji Twojego celu, będziemy Cię wspierać w rozwoju Twojej firmy i rozwoju firm Twoich Klientów. Zależy nam jednocześnie na bezpieczeństwie Twoim, Twojego biznesu i biznesu Klientów.

Mamy właśnie dla Ciebie pakiet usług, które pomogą Ci te cele osiągnąć.

Służymy pomocą i wsparciem, i podzielimy się z Tobą naszą wiedzą i doświadczeniem. 

Dlaczego?

Dostępne pakiety

Pakiet 1

Serwis podatkowy SP

PRESSING PODATKOWY: dedykowany dla Partnerów = biur rachunkowych obejmuje: bieżące informacje dotyczące zmian w przepisach podatkowych, bieżące istotne zmiany w innych dziedzinach prawa mających wpływ na działalność Partnerów/biur rachunkowych,

do
przekierowania przez Partnera = biuro rachunkowe swoim klientom, obejmuje: informacje w zakresie bieżących zmian, ulg podatkowych, obowiązków podatkowych typu JPK, GTU, wymogów prawnych i relacji klient – biuro,

2 SZKOLENIA W ROKU: 2 x 4h on line – 1. nowe regulacje podatkowe/zmiany, 2. Zagadnienia specjalistyczne np. podatek u źródła, IP BOX, w pakiecie szkolenia są udostępniane materiały typu slajdy, diagramy,

PYTANIA PODATKOWE: mailowa porada podatkowa na zadane pytanie - jedna porada = 2h efektywnego zaangażowania.

PAKIET 2

Schematy podatkowe MDR

Procedura MDR dla Partnera = biura rachunkowego, zasady stosowania, wdrożenie w tym szkolenie,

Regulacje – dotyczące weryfikacji danego stanu faktycznego pod kątem wystąpienia MDR,

Informacje – w zakresie składania informacji o schematach podatkowych: wzory, terminy,

Automatyczna aktualizacja ww w zw. ze zmianą regulacji prawnej,

Analiza stanu faktycznego pod kątem wystąpienia MDR oraz roli i obowiązków Partnera jedna analiza = 2h efektywnego zaangażowania.

Sposób realizacji usług

- zapewniający Partnerowi prawo do stałego, czynnego korzystania z pakietu

Jestem dla Ciebie i Twoich klientów.

MUCHA Krajowy Serwis Podatkowy - to właśnie ja.
Top

Zainteresowała Cię nasza oferta? Skontaktuj się z nami!

Copyrights 2021 Mucha KSP
Created by BVSK-A